واحد سمعي و بصري

اين واحد ؛از ابتداي تاسيس دانشكده در سال 1367 كار خود را آغاز كرده  و در حال حاضر داراي تجهيزات آموزشي و كمك آموزشي از جمله؛ پنج دستگاه اورهد و پنج دستگاه اسلايد-پروژكتور بوده كه براي هر كلاس يك دستگاه اورهد و  يك دستگاه اسلايد در نظر گرفته شده است. علاوه بر آن اين واحد مجهز به دو دستگاه ويژيولايزر و ديتا –پروژكتور مي باشد كه امكان استفاده از Power Point و ساير       روش هاي تدريس جديد را مهيا نموده است.

علاوه بر آن؛ واحد سمعي و بصري داراي 240 عنوان فيلم آموزشي و حدود 70  عنوان آلبوم اسلايد آموزشي در زمينه هاي مختلف است.ليست اين وسايل كمك آموزشي در كتابخانه موجود بوده و همچنين يك نسخه از آن در تابلو اعلانات پژوهشي نصب شده است.

دانشجويان و اساتيد محترم؛  جهت استفاده از هر گونه تجهيزات و وسايل كمك آموزشي بايستي حداقل دو روز قبل مراتب و درخواست خود  را بصورت كتبي به مسئول واحد سمعي و بصري تحويل دهند.امكان استفاده از فيلم هاي آموزشي در محيط دانشكده نيز وجود دارد. دانشجويان عزيز،جهت ارايه ژورنال و كنفرانس ها    مي توانند از كاغذ و ماژيك ترانس پرانس استفاده كنند كه از واحد سمعي و بصري قابل تهيه است.

تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1396-4-27 12:32        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ