شرح وظایف اعضای شورای صنفی
شورای صنفی دانشکده پرستاری حضرت زینب (س) لارستان،متشکل از پنج نفر،شامل دبیر شورای صنفی، قائم مقام و روابط عمومی شورا،مسئولیت امور خوابگاه ها و مسئول امور ایاب و ذهاب و مسئولیت امور سلف و تغذیه ی دانشجویی می باشد. وظایف اعضای شورای صنفی به شرح ذیل می باشد:
- تلاش به منظور هرچه بهتر کردن امور معیشتی ،رفاهی و آموزشی دانشجویان و کمک به ایجاد شرایط و فضای مناسب جهت تحصیل، فعالیت و سکونت دانشجویان.
­- درخواست و پیگیری خدمات کمک آموزشی ، تعاونی، ایاب و ذهاب ،اشتغال، سالن غذاخوری ، و سایر امور رفاهی دانشجویان.
*دبیر شورای صنفی: هماهنگی جلسات شورای صنفی با ریاست دانشکده و سایر پرسنل مربوطه،انجام امور مکاتبه ای و ایجاد هماهنگی بین طرفین مکاتبات و درمیان گذاشتن تمامی امور انجام شده و انجام نشده و سایر مشکلات با سایر اعضای شورا.
*قائم مقام و روابط عمومی شورا:پیگیری و رسیدگی به درخواست های منطقی دانشجویان ، نوشتن نامه ها و ثبت آنها ، هماهنگی با دبیر شورا به منظور ایفای نقش در زمان غیاب وی.
*مسئولیت ایاب و ذهاب:هماهنگی سرویس های ایاب و ذهاب دانشجوئی وتنظیم و ترتیب ساعات ورود و خروج سرویس ها ، پیگیری سلامت خودروها و رسیدگی به مشکلات رانندگان در خصوص ایجاد شدن مشکل فنی در سرویس ها.
*مسئول امور خوابگاه ها: رسیدگی به مشکلات دانشجویان و سعی در برقراری محیطی آرام و بی سر و صدا در خوابگاه ها ، یادداشت کمبود ها،خرابی ها و مشکلات عمومی دانشجویان و عنوان آنها در حضور سایر اعضای شورا طی جلسات برگزار شده در اتاق شورای صنفی .
*مسئولیت سلف غذاخوری: یادداشت مشکلات تغذیه ای سایر دانشجویان، ارائه برگه نظرخواهی به دانشجویان جهت آگاهی ازرضایت، انتقادات و پیشنهادات آنها،برقراری ارتباط با مسئولیت سلف دانشکده و ارائه گزارش روزانه ازکمیت ،کیفیت و سلامت غذاها.
تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1390-8-22 17:09        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ